1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Broadcast - produkcja

Drukuj

Wybór cyfrowych systemów mikserskich OnAir oraz Vista czynią ze Studera wiodącego dostawcę konsolet dla sektora nadawczego. Niezrównana niezawodność, absolutnie najwyższa jakość projektu i wykonania, a także krystaliczne brzmienie to powody, dla których Studer stał się znanym na cały świat dostawcą sprzętu dla wielu studiów produkcyjnych, jak również wozów transmisyjnych.

Bez względu na to, czy chodzi o transmisję HD z międzynarodowego wydarzenia sportowego, sprawozdanie z wręczenia nagród EMMY, czy też przekaz wiadomości z ogólnokrajowego studia, Studer jest gwarantem, że dźwięk dotrze tam, gdzie trzeba.

Bez wątpienia najbardziej zaawansowanym interfejsem dla cyfrowych konsolet mikserskich jest Vistonics™. Zaprojektowany i opatentowany przez firmę Studer, realizuje filozofię ‘sterujesz tam, gdzie patrzysz’, co pozwala skrócić czas reakcji i zredukować natłok informacji, dzięki czemu realizator może w pełni skupić się na realizacji miksu.

Od ponad 60 lat działamy na rynku sprzętu nadawczego i nagraniowego, nasz sprzęt instalowany jest na całym świecie i co dzień uczestniczy w produkcji najwyższej jakości dźwięku na potrzeby nadawców telewizyjnych i radiowych.

Ktoś, gdzieś na sprzęcie Studera realizuje teraz dźwięk transmitowany do milionów!

Rekomendowane produkty:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 204 gości 

ESS Audio home