1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Instalacje stałe

Drukuj

Cyfrowe systemy mikserskie Studer Vista zainstalowane są w wielu najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata, w których co dzień i co noc tysiące gości czerpią radość ze słuchania muzyki operowej czy rockowej, oglądania przedstawień baletowych, teatralnych i tanecznych, czyli wszędzie tam, gdzie obsługa występów wymaga konsolet o nieskazitelnej jakości dźwięku, elastyczności działania i kompaktowych wymiarach.

Oprócz tego, że nasze konsolety słyną ze swej jakości i interfejsu Vistonics™, Studer należy do całej rodziny firm zajmujących się produkcją sprzętu audio, Harman International, dzięki czemu jest w stanie zaoferować unikalne możliwości integracji całej ścieżki sygnału. Wraz z takimi markami jak AKG, JBL, Crown, Lexicon, dbx, BSS i Soundcraft oferujemy kompletne rozwiązania ‘od mikrofonu do głośnika’ – ‘od artysty do słuchaczy’.

Nasze konsolety pracują w najlepszych instalacjach, między innymi w Royal Opera House w Londynie; Palace of Arts w Budapeszcie, Royal Theatre (Opera) w Kopenhadze, Benarooya Hall w Seattle czy Kennedy Center w Waszyngtonie.

Rekomendowane produkty:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości 

ESS Audio home