1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Sieciowe systemy audio

Drukuj

Równolegle ze stałą ewolucją technologii audio, Studer zawsze znajdował się w czołówce, na czas dostarczając najwyższej klasy rozwiązania. Dotyczy to zarówno systemów samodzielnych, jak i sieciowych.

Nowoczesne placówki nadawcze i produkcyjne muszą rozsądnie i dalekowzrocznie planować inwestycje, gdyż to pozwala im efektywnie wykorzystać posiadane środki. Obecnie, jako rozwiązanie tej kwestii, Studer oferuje RELINK, czyli technologię, która umożliwia współużytkowanie zasobów, takich jak wejścia i wyjścia, łącznie z ich indywidualnymi parametrami, w ramach sieci konsolet i routerów Studera. Dzięki możliwości sterowania z poziomu indywidualnej konsolety rozproszone zasoby są dostępne jako lokalne, co pozwala korzystać z nich dokładnie w taki sam sposób - złożone operacje wykonuje się prosto i bez komplikacji.

Inwestycja w rozwiązania oferowane przez firmę Studer to inwestycja w technologię systemową, która nie tylko przetrwa próbę czasu, ale jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, którego bez wątpienia nie da się uzyskać, stosując każdą technologiczną nowinkę, gdyż wymaga to późniejszych, kosztownych zmian. Postępując zgodnie z regułą, że „tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre” dla naszych klientów, inżynierowie Studera korzystają ze wsparcia międzynarodowej sieci Harman International Research & Development, pracującej na potrzeby wielu najbardziej uznanych marek w świecie profesjonalnego audio, dając klientom możliwość wyprzedzenia konkurencji, gdy tylko zachodzi taka potrzeba.

Rekomendowane produkty:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 205 gości 

ESS Audio home