1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Broadcast - emisja

Drukuj

Tam, gdzie imperatywami są niezawodność i gotowość do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, produkty Studera stanowią wzorzec. W tysiącach instalacji na całym świecie nasi klienci w pełni ufają konsoletom mikserskim Studera, jako narzędziom, za pomocą których tworzą swój przekaz na żywo.

Dzięki utrzymywaniu bliskich relacji z klientami, Studer jest w stanie opracować najwyższej jakości interfejsy, spełniające wszystkie oczekiwania klienta i gwarantujące „doskonałą użyteczność”. Wspaniałe rozwiązania technologiczne, takie jak opatentowany przez Studera interfejs Touch’n’Action, to wyniki badań opartych na badaniu rynku.

Od ponad 60 lat Studer uważnie wsłuchuje się w głosy klientów. Bez względu na to, czy szukasz rozbudowanego interfejsu, zapewniającego realizatorowi szybki i pełny dostęp do wszystkich parametrów sygnału, czy też oczekujesz prostoty obsługi interfejsu dla mniej utalentowanego technicznie realizatora, Studer jest w stanie zaoferować Ci rozwiązanie w pełni odpowiadające Twoim wymaganiom, sprawdzone na rynku i cieszące się uznaniem, jak żadne inne.

Dlatego właśnie produkty Studera są najczęściej wybierane przez nadawców w tak wielu krajach całego świata.

Rekomendowane produkty:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 209 gości 

ESS Audio home