1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Studer Vista 5 SR

Drukuj

Kontynuując rozwój rodziny konsolet Vista 5, 6 , 7 oraz 8, które odniosły ogromny sukces na rynkach nadawczym i instalacyjnym, Studer udostępnia tę samą niezawodną i intuicyjną technologię rynkowi nagłośnieniowemu.

Zachowując słynną jakość Visty 5, Vista 5 SR stanowi rezultat drobiazgowego przeprojektowania konsolety, które miało na celu stworzenie urządzenia wydajnego i odpornego na trudy pracy w trasie.

Najbardziej oczywistą i widoczną różnicą jest strome ustawienie ekranów Vistonics™. Zapewnia ono kąt widzenia zoptymalizowany dla realizatora pracującego w pozycji stojącej, zwłaszcza przy oświetleniu dziennym. Oprócz tego zastosowany został nowy system kontroli temperatury – jest to pierwszy na rynku mikser z redundantnym systemem sterowania chłodzeniem -  dzięki czemu Vista 5 SR jest całkowicie niezawodna w szerokim zakresie temperatur.

Co więcej, podświetlenie konsolety zintegrowane zostało z pulpitem mikserskim, a przyciski LED o wyjątkowej jasności sprawiają, że konsoletę można obsługiwać w warunkach zarówno nikłego, jak i bardzo intensywnego oświetlenia. Zamiast dysków twardych zastosowano pamięć flash, która, wraz z nadmiarowymi zasilaczami oraz łączami sygnałowymi audio i sterującymi czyni z Visty 5 SR system wyjątkowo trwały, przygotowany do pracy w ciężkich warunkach trasy. 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 203 gości 

ESS Audio home