1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Studer Vista 5 M2

Drukuj

Popularna konsoleta Studer Vista 5 została rozbudowana do wersji M2 poprzez dodanie precyzyjnego systemu mierników TFT, który został zapożyczony z flagowej konsolety Vista 9.

Nowy system pomiaru zapewnia precyzyjną wizualizację poziomów sygnału. Mierniki kanałów są wyświetlane w górnej części ekranu w różnych trybach, od mono po tryb 5.1. Część dolna może wyświetlać przyporządkowanie kanałów do szyn wyjściowych lub przestrzenny obraz surround.

Unikalny tryb HISTORY rejestruje zdarzenia, takie jak przesterowania sygnału w poszczególnych kanałach i podświetla je na czerwono na wykresie przebiegu audio w danym kanale. W ciągu 50 sekund realizator może sprawdzić na którym kanale doszło do danego zdarzenia. Co więcej, wszystkie wejścia stereofoniczne i wyjścia master wyposażone zostały w mierniki korelacji stereo, znajdujące się powyżej mierników poziomu.

Mierniki sygnałów drugiej warstwy miksera (LAYER 2) mogą być w tym samym czasie wyświetlane na ekrania modułu kontrolnego (Control Bay). Ekran ten można swobodnie konfigurować, przypisując do niego do 40 mierników poziomu.

Vista 5 M2 bazuje na doskonale znanej i cenionej konsolecie Vista 5, która znalazła swoje miejsce w wielu teatrach, studiach nagraniowych, radiowych i telewizyjnych. Dotychczasowych użytkowników konsolet Vista 5 z pewnością ucieszy fakt, że w prosty sposób mogą rozbudować swoje konsolety do najnowszej wersji M2, instalując opcjonalny moduł mierników poziomu TFT.

Konsoleta Vista 5 M2 jest oferowana w dwóch wersjach 32 i 42 tłumikowej.

Więcej informacji o konsolecie Vista 5

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 220 gości 

ESS Audio home