1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Studer Vista 7

Drukuj

Cyfrowa konsoleta mikserska do zastosowań produkcyjnych.

Mikser produkcyjny Studer Vista 7 stanowi połączenie nie mającej sobie równych koncepcji Vistonics™, zapewniającej szybkość i łatwość obsługi, ze słynną technologią i algorytmami przetwarzania, opracowanymi przez firmę Studer.

Studer Vista 7 jest cyfrową konsoletą mikserską, wykraczającą poza ograniczenia istniejących rozwiązań. To pierwszy mikser cyfrowy, w którym wdrożono koncepcję ergonomii pracy na całej konsolecie: Vistonics. Część interfejsu Vistonics to opatentowana technologia polegająca na zintegrowaniu regulatorów obrotowych i przycisków z płaskim wyświetlaczem. Dzięki temu obraz pozostaje w ściśle powiązany wizualnie z sekcją regulacji, dzięki czemu dostęp do najważniejszych kontrolek jest natychmiastowy, a co za tym idzie operacje są wykonywane szybko i bezpiecznie.

Zapoznając się z konsoletą Studer Vista 7 szybko odkryjemy, że właściwie już wiemy, jak ją obsługiwać. Równie szybko zaznajomią się z nią świeżo zatrudnieni realizatorzy. Ogólnie mówiąc, produkcja biegnie znacznie płynniej, a czas jej realizacji znacznie się skraca.

Studer Vista 7 doskonale spisuje się w każdym środowisku produkcyjnym. Elastyczność, niezawodność i brzmienie nowego miksera opierają się na sprawdzonej technologii cyfrowej Studera.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 183 gości 

ESS Audio home