1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Zastosowania

Broadcast - produkcja

Wybór cyfrowych systemów mikserskich OnAir oraz Vista czynią ze Studera wiodącego dostawcę konsolet dla sektora nadawczego. Niezrównana niezawodność, absolutnie najwyższa jakość projektu i wykonania, a także krystaliczne brzmienie to powody, dla których Studer stał się znanym na cały świat dostawcą sprzętu dla wielu studiów produkcyjnych, jak również wozów transmisyjnych.

Więcej…

Broadcast - emisja

Tam, gdzie imperatywami są niezawodność i gotowość do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, produkty Studera stanowią wzorzec. W tysiącach instalacji na całym świecie nasi klienci w pełni ufają konsoletom mikserskim Studera, jako narzędziom, za pomocą których tworzą swój przekaz na żywo.

Więcej…

Instalacje stałe

Cyfrowe systemy mikserskie Studer Vista zainstalowane są w wielu najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata, w których co dzień i co noc tysiące gości czerpią radość ze słuchania muzyki operowej czy rockowej, oglądania przedstawień baletowych, teatralnych i tanecznych, czyli wszędzie tam, gdzie obsługa występów wymaga konsolet o nieskazitelnej jakości dźwięku, elastyczności działania i kompaktowych wymiarach.

Więcej…

Sieciowe systemy audio

Równolegle ze stałą ewolucją technologii audio, Studer zawsze znajdował się w czołówce, na czas dostarczając najwyższej klasy rozwiązania. Dotyczy to zarówno systemów samodzielnych, jak i sieciowych.

Więcej…

Teatry

Produkcja przedstawień teatralnych, musicali i oper staje się coraz bardziej złożona i zaawansowana technicznie. Sytuacja ta sprawia, że projektanci i użytkownicy systemów audio muszą stawiać czoła coraz to większym wymaganiom produkcyjnym; w szczególności chodzi tu o możliwości przetwarzania wieloformatowego, dokonywania szybkich zmian konfiguracji pomiędzy występami czy scenami, a także wymagania nadawcze – to wszystko realizowane jest za pomocą coraz bardziej kompaktowych konsolet, które zajmują tyle przestrzeni, co jedno miejsce na widowni.

Więcej…

Trasy koncertowe

Studer zyskał swą ogromną reputację dzięki jakości i niezawodności produktów, znaną w świecie profesjonalnego audio od ponad 60 lat, w głównej mierze jako dostawca sprzętu o krytycznym znaczeniu dla nie wybaczającego błędów sektora nadawczego.

Więcej…

Post-produkcja

Miksowanie dźwięku z obrazem wymaga kreatywnych zdolności, których nie ogranicza użyty sprzęt. Tak swobodę zapewniają konsolety Studer Vista.

Więcej…

Produkcja muzyczna

Za sprawą niezliczonej ilości płyt, nagranych w ciągu kilku ostatnich dekad przy użyciu magnetofonów Studer, reputacja Studera w dziedzinie produkcji muzycznej stała się wręcz legendarna.

Więcej…

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 179 gości 

ESS Audio home